/
Lista artykułów

Wykonaliśmy audyt SEO strony BitMails

26-01-2022

Niestety to co zobaczyliśmy po audycie SEO naszej strony po prostu przeraża. To że strona działa i można z niej korzystać nie oznacza że jest wszystko ok. Bardzo dużo elementów przestało być aktualnych a nikt tego nie zauważył.

Zakończyliśmy sprzątanie w podstronach

24-01-2020

W dwóch podejściach czyściliśmy niepotrzebne podstrony na naszym serwisie Bitmails.info. Okazuje się że strona internetowa może się dezaktualizować z przyczyn zewnętrznych na które nie mamy wpływu.

Porządek w podstronach na Bitmails.info

19-01-2020

Niestety musieliśmy skasować jedną z podstron naszej witryny. Jest to niestety związane z zniknięciem naszego partnera który zajmował się pośrednictwem między nami a firmami które udostępniają gry online.

Aktualizacja znaczników SEO

19-01-2020

Po zmianie grafiki postanowiliśmy zaktualizować większość znaczników głównych dotyczących dziedziny SEO. Jest to przeprowadzane w celu poprawienia jakości witryny oraz ułatwienia użytkownikom komunikacji ze stroną przy pomocy poprawnych opisów podstron.

Dostosowanie Bitmails.info do wszystkich rodzajów ekranów

03-12-2019

Nasza strona przeszła małą przebudowę. Postanowiliśmy włączyć się do światowego trendu i przejść na grafikę RWD. To oznacza że nasz serwis Bitmails.info jest teraz dostępny na różnych wielkościach ekranów.

Część wypłat zrealizowana

13-11-2016

W ostatnich dniach zakończyliśmy kolejną transzę przelewów wypłat nagród dla naszych użytkowników. W następnych dniach następne osoby dostaną kolejne wypłaty. Klikaj i zarabiaj.

Kontroluj swoje zdrowie u lekarza

08-05-2016

Stała opieka lekarska nad każdym człowiekiem znacznie wydłużyłaby wiek życia każdego obywatela. Pytanie czy jest to w planach ZUS aby każdy z ubezpieczonych żył do 120 lat.

Obieg toksyn w atmosferze

08-05-2016

Żyjemy na planecie która z zewnętrznej perspektywy jest szklaną bańką. Z punktu widzenia człowieka wydaje nam się że jesteśmy zaledwie mikroorganizmem na całej tej planecie i nasze śmieci nie powodują zmian w środowisku.

Stres to zabójca dzisiejszych czasów

08-05-2016

Niestety człowiek jest podatny na stres związany z obowiązkami domowymi lub wypłacalnością. Problem polega na tym że trudno się jest bronić przed stresem. Obecnie każdy gdzieś się spieszy , każdy gdzieś pędzi. To nie sprzyja zdrowemu życiu.

Filtr powietrza w domu

08-05-2016

Żyjemy już w takich czasach że chyba każde mieszkanie i dom powinien być wyposażony w filtry powietrza i nieotwierane okna. Czy Ty też tak uważasz ?

Gdzie szukać zdrowej żywności ?

08-05-2016

Pożywienie nie zawsze jest zdrowe. Każda osoba która chce bardzo zdrowo się odżywiać zachodzi w głowę jak zdobyć zdrowe składniki dal swoich potraw. Jest to obecnie niezmiernie trudne gdyż niemal całe środowisko jest skażone mniej lub bardziej.

Miejskie ogródki działkowe

08-05-2016

W dużych aglomeracjach miejskich nadal kultywowany jest przesąd że mieszkańcy powinni mieć dostęp do terenów zielonych które znajdują się na ogródkach działkowych położonych w obrębie miasta. Czy ty też masz ogródek działkowy w mieście ?

Trenuj w odpowiednim miejscu

08-05-2016

Trening wiadomo czyni z każdego człowieka mistrza w danej dziedzinie o ile jest przeprowadzany odpowiednio i w zdrowych warunkach. Zwracaj uwagę a otoczenie w jakim przebywasz podczas wzmożonego wysiłku.

Tryb życia człowieka

08-05-2016

Praktycznie nikt z nas się nie zastanawia nad tym co będzie jutro czyli czy aby dobrze postępujemy ze swoim zdrowiem. Większość ludzi po prostu żyje z dnia na dzień i chłonie pokarmy, wodę oraz wszelkie dodatkowe produkty które zatruwają nasz organizm.

Zdrowie w nalewce

06-04-2016

Ludzie mogą się leczyć na kilka sposobów. Jednym z nich są stare wierzenia ludowe. Jednak nic nie zastąpi nowoczesnej medycyny.

Najnowszy dodatek

29-01-2015

Udostępniliśmy najnowszy dodatek który jest formą marketingu i pomocy w pozyskiwaniu poleconych przez zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu. Zapraszam do zapoznania się z nowością i opisem wykorzystania.

Firma rozszerza zasięg tematyczny stron www

23-12-2013

Aby świadczyć profesjonalne usługi i sięgać po coraz wyższą kapitalizację firmy cały czas staramy się poszerzać zasięg tematyczny naszej agencji reklamowej. Produkcja nowych profesjonalnych stron trwa długo dlatego nowe tematycznie witryny są co jakiś czas oddawane do użytku.

Gry Online – nowa podstrona Bitmails

05-11-2013

Prace nad modernizacją cały czas trwają. Oto najnowsza zmiana na naszej witrynie. Wprowadziliśmy dział dla osób które szukają najnowszych gier online dostępnych z poziomu przeglądarki internetowej.

Start bloga BitMails.info

07-05-2013

Dziś mamy przyjemność poinformować o starcie nowego blog-a w internecie. Blog będzie prowadzony przez administrację BitMails.info. Wszystko po to by internauci mogli lepiej poznać nasz serwis.