/

Aktualizacja znaczników SEO

Aktualizacja znaczników SEO po modernizacji strony

Postanowiliśmy przeprowadzić aktualizację znaczników SEO na naszej stronie w celu poprawy jakości opisu podstron. Jak wiadomo wytyczne co do jakości strony mają swoje preferencje. Dlatego postanowiliśmy przeprowadzić częściowe poprawienie tych najważniejszych elementów aby poprawić opisy podstron tak aby osoby korzystające z naszej witryny Bitmails.info mogły łatwiej znaleźć informacje których szukają.

 

Nasza strona była już wcześniej dość dobrze opisana w znacznikach meta witryny. Jednak podczas przeprowadzania modernizacji strony a mianowicie grafiki, utraciliśmy część tych opisów. Tak naprawdę nic straconego. Stare opisy istniały od 2011 roku. Dlatego też podlegały modernizacji a czasami jak nie masz czym się sugerować to stworzysz lepsze niż gdyby mieć sugestie co do ich kształtu i brzmienia.

 

Jak widać blog w formie działu informacji doskonale się sprawdza. Od dłuższego czasu publikujemy informacje związane ze stroną oraz innymi aspektami życia codziennego i patrząc po rosnącej ocenie naszej witryny to chyba był dobry pomysł. Oczywiście nastręcza to dość sporo pracy przy opracowywaniu kolejnych artykułów. Jednak sprawia to nam satysfakcję, szczególnie gdy możemy przekazywać kolejne pozytywne informacje z naszej witryny.

 

Aktualizacja znaczników SEO ma też dla nas duże znaczenie. Mamy plan który chcemy przeprowadzić i w tym celu musieliśmy odpowiednio podpisać każdą z podstron. Jest to wymagane aby w przyszłości czerpać korzyści z naszej domeny która ma swoją wartość. Potencjał jaki drzemie w tak starej domenie jest naprawdę spory. Ale tylko umiejętne zarządzanie tym zasobem może spowodować że gotówka pojawi się na koncie właściciela witryny. Dlatego należy pieczołowicie się starać o stałe odpowiednie dopieszczanie strony tak aby zyskiwała na wartości i w ten sposób była lepiej widziana i odczytywana przez internautów. W końcu każda strona internetowa z wieloletnią domeną to gradka dla umiejętnego przedsiębiorcy internetowego.