/

Dostosowanie Bitmails.info do wszystkich rodzajów ekranów

Dostosowanie Bitmails.info do wszystkich ekranów

Ta zmiana powinna tak naprawdę odbyć się już z dwa lata temu. Od czasu gdy rynek telekomunikacyjny został zdominowany przez Smart Fony oraz tablety, internet został podzielony. Wspomniany podział polegał na tym że część witryn przestała być odwiedzana gdyż ich skórka graficzna nie potrafiła dostosować się do różnej wielkości ekranów używanych w tylu modelach telefonów i tabletów. Część portali postanowiła ratować się aplikacjami jednak tych nie można mieć zbyt dużo z uwagi na ograniczoną przestrzeń w pamięci przenośnych urządzeń.

 

Uzyskany efekt można obserwować teraz na wszystkich używanych wyświetlaczach urządzeń mobilnych oraz tradycyjnych łącznie z telewizorem. Tym samym portal BitMails.info ponownie jest dostępny dla wszystkich internautów bez różnicy w jaki sposób łączą się z internetem.

 

Swoją drogą fenomenem jest ekspansja małych ekranów które można zabrać wszędzie i wyświetlić na nich nawet film. Strona internetowa dla podręcznego telefonu nie jest wyzwaniem. Dzisiejsze telefony to prawdziwe centra multimedialne które są jedynie ograniczone pojemnością baterii. Ale i na to znaleziono sposób a mianowicie dodatkowe baterie w postaci Power Banków.

 

Świat idzie do przodu a my możemy jedynie za nim próbować nadążyć. Z zaciekawieniem obserwujemy wszystkie pojawiające się nowoczesne technologie. Wiemy bowiem że niektóre z nich na stałe zagoszczą w naszej codzienności a to wiąże się z koniecznością ich znajomości najlepiej od podstaw.

 

Jeśli chodzi o Bitmails.info, z pewnością ten portal będzie się unowocześniał. Domena ta przedstawia dość sporą wartość i warto skorzystać z tej okazji. To oznacza że witryna będzie nadal utrzymywana a prace na niej będą stale prowadzone. Zapraszamy do współpracy i odnoszenia własnych korzyści.