/

Porządek w podstronach na Bitmails.info

Porządki w menu bocznym na Bitmails.info

Podczas opisywania na nowo znaczników meta zauważyliśmy że niektóre podstrony działają wadliwie. Dlatego zaraz po aktualizacji znaczników SEO w meta tagach, postanowiliśmy wyrzucić z menu podstrony które nie działają z jakichś przyczyn. Do takich podstron należy niestety dział z grami online. Niestety nasz partner z którym współpracowaliśmy zaprzestał swojego działania bez podania przyczyny. Nie udało nam się też do tej pory znaleźć innego partnera który byłby w stanie dostarczyć nam listę programów partnerskich wydawców gier online. Z tego względu jesteśmy zmuszeni wycofać publikację tej podstrony oraz zlikwidować linki prowadzące do niej.

 

Takie działanie jest pokierowane dobrem naszej witryny oraz wygodą internautów. Nikt nie lubi jak link w który klikamy kieruje nas do miejsca które zwraca błąd typu 404 czyli brak pliku czy zasobu. Właśnie z tego względu usuwa się niedziałające podstrony. W naszym przypadku podstrona nadal działała, jednak linki zamieszczone na tej właśnie podstronie kierowały do innych miejsc niż sugerował opis oraz obrazek. Z uwagi na własną opinię oraz to co myślą o nas internauci, likwidujemy w trybie natychmiastowym wspomnianą podstronę oraz wszystkie linki prowadzące do niej, w taki sposób aby nigdy już nikt tam nie trafił. Oczywiście wprowadzimy również zabezpieczenie, tak aby każdy kto jednak odnajdzie ten adres w otchłani wyszukiwarki, został przekierowany na główną stronę naszej witryny.

 

W najbliższych dniach będziemy nadal przeprowadzać modernizację naszej witryny. Drzemie w tej stronie ogromny potencjał z uwagi na wiek domeny oraz jej wartość SEO. Dlatego reaktywacja i wszelkie zmiany które wprowadzamy po latach użytkowania są usprawiedliwione. Z drugiej strony, wszelkie zmiany które obecnie są wprowadzane prostują witrynę więc są wpisane w strategię prowadzenia dobrej witryny. Nasze działania będą w tym roku intensywne w celu odzyskania dawnej świetności naszej strony oraz wzmocnienia jej jakości.