/

Część wypłat zrealizowana

Wypłaty Bitmails.info

Jak każdy uczciwy serwis internetowy który oferuje zarobki w zamian za wykonywanie konkretnych zadań internetowych, generujemy również wypłaty. Tak i teraz zakończyliśmy kolejną transzę wypłat nagród które oczekiwały w kolejce. Nasz serwis obsługuje ponad pięćdziesiąt tysięcy ludzi z całej Polski. Dlatego czasami zdarza się że więcej osób żąda swoich pieniędzy niż my jesteśmy wstanie wykonać naraz przelewów. Dlatego tak jak teraz skorzystaliśmy z jednego z punktów regulaminu. Pozwala on nam wypłacić część wypłaty dzięki czemu mniej pieniędzy pójdzie do jednego internauty. To zaś pozwala wypłacić większej ilości osób mniejszą wypłatę. Takie posunięcie jest dobrze widziane wizerunkowo. Jest to też bardzo dobre podejście od strony finansowej.

 

Dlaczego część jest też dobra

Cześć wypłaty wypłaconej kilku internautom którzy z nami współpracują podnosi morale wśród osób współpracujących. Z jednej strony niezadowolenie z otrzymania tylko części wypracowanych pieniędzy a z drugiej strony potwierdzenie otrzymywania przelewów od tej firmy. Kolejną korzyścią jest przesunięcie się kolejki do przodu. Wypłacając każdemu z oczekujących wszystkie pieniądze jednocześnie, kolejka przesunęła by się o mniej osób. A tym oto sposobem, kolejka skraca się znacznie szybciej co sprawia że internauci krócej czekają na pierwsze pieniądze z serwisu.

 

Ważne pamiętaj

Ważnym jest to że warto być aktywnym użytkownikiem Bitmails.info . W pierwszej kolejności wypłatę otrzymują aktywni internauci. Z listy użytkowników którzy oczekują na swoje pieniążki w pierwszej kolejności wybieramy osoby które są stale aktywne czyli generują z nami dochód. Uważamy że taki sposób zarządzania kolejką jest uczciwy wobec osób które są stale aktywne. Osoby nieaktywne otrzymują wypłaty dopiero gdy osoby aktywne z listy zamówień zostaną całkowicie obsłużeni.