/

Firma rozszerza zasięg tematyczny stron www

Kolejny krok w budowaniu firmy.

Aby firma stała stabilnie na swoich fundamentach, nie może być uzależniona od zewnętrznych dostawców w kluczowych mechanizmach jej funkcjonowania. W celu osiągnięcia stabilnego fundamentu nasza agencja marketingowa buduje własne strony tematyczne które mają dywersyfikować zagrożenie ze strony niestabilnych współpracowników którzy dziś są ale to nie znaczy że jutro będą z nami. Większość agencji reklamowych ma jeden podstawowy problem, ich przyszłość zależy od stabilności ich partnerów a dokładniej wydawców. Silny dział sprzedaży to tylko jedno z kluczowych zapleczy firmy. Bez wydawców nie osiągną zysków. Dlatego właśnie nasza agencja buduje własne zaplecze tematyczne które z każdym miesiącem poprawia swoje pozycje w wynikach wyszukiwarek a przy okazji wspomaga w budowaniu przewagi nad konkurencją innych stron należących do Grupy Ads-Center.NET

 

Tym razem gry online.

To już druga strona traktująca o grach online. Pierwsza to zbiór ponad pięciu tysięcy gier flasz. Wszystkie gry dostępne są z poziomu naszej witryny. Gwarantujemy dostęp do wszystkich gier które opisujemy i mamy w katalogu, gdyż znajdują się bezpośrednio na naszych serwerach. Nowa strona powstałą długo po pierwszej. Po długich przemyśleniach, zarząd Grupy Ads-Center.net postanowił stworzyć nowy adres gdyż profil działalności kolidował z założeniami pierwszej witryny. Nowa strona z grami online za darmo jedynie reklamuje najlepsze tytuły dostępne na rynku Polskim.

 

Nowa strona a nowość w Bitmails ?

 

Tak to prawda nowa strona jest połączona integralnie z serwisem BitMails.info . Wszystkie gry dostępne w serwisie GrajTo.com są również widoczne na specjalnej zakładce w BitMails.onfo . Zapraszamy do odwiedzania nowej strony pod swoim adresem jak również specjalną podstronę w BitMails.