/

Najnowszy dodatek

Nowy dodatek

Nasza firma w celu dążenia do całkowitej profesjonalizacji wdrożyła nowoczesny dodatek do naszego serwisu. Dodatek jest w formie plugina do stron opartych na skrypcie CC. Dzięki wprowadzeniu tego dodatku strona oraz użytkownicy zyskują kilka nowych funkcji. Najnowszy skrypt dodany do naszej strony imituje baner reklamowy który informuje internautów o fakcie zarobienia pieniędzy przez internet. Baner pokazuje sumę zarobionych pieniędzy przez użytkownika. Dodatkowo baner również pokazuje ile łącznie pieniędzy serwis wypłacił swoim użytkownikom. To sugestywne informacje które wpływają na podejmowane decyzje przez osobę obsługującą komputer.

 

Jakie korzyści ?

Użytkownicy otrzymują sugestywną formę marketingową, którą mogą pozyskiwać nowych internautów do naszego serwisu. Dzięki nowym poleconym, użytkownik zyskuje dodatkową prowizję za każdego poleconego oraz % od ich zarobków. Baner jest bardzo dobrze klikany przez osoby oglądające gdyż mówi o pieniądzach.

 

Korzyści dla strony?

Witryna pozyskała nowy gadżet marketingowy dzięki któremu internauci uczestniczący w programie pozyskają więcej nowych klikających. Jest to z pożytkiem dla serwisu i wszystkich zapisanych użytkowników. Im więcej internautów zapisze się do naszego serwisu tym więcej reklam ściągniemy dla naszych internautów.