Zarabianie na upload plików » bitmails.info
W przeciągu ostatnich lat uploading stał się ciekawym sposobem na dorobienie sobie "kilku groszy". Zatem czy na wrzucaniu plików naprawdę da się zarobić?

Na uploadowaniu można zarobić - potwierdzi to nie jedna osoba z branży. Potrzeba jednak dużo samozaparcia, ambicji i wolnego czasu, przynajmniej na początku naszej przygody. Jak wiadomo, początki zazwyczaj nie są łatwe, ale tutaj szczególnie, także trzeba włożyć w to trochę pracy. Na czym polega całe to uploadowanie? Opiera się ona na udostępnianiu wartościowych plików jak największej ilości ludzi. Jednak - jak powszechnie wiadomo - nie każdemu chce się to robić "charytatywnie", także mamy możliwość zarobić na wgrywaniu wszelkich plików. Zapewne większość z Was słyszała o serwisie rapidshare.com - jest to firma, która udostępnia użytkownikom z całego świata pliki, które można pobierać. Oczywiście nie robią tego za darmo, bo przy ściąganiu większej ilości zasobów internetowych trzeba zapłacić i wykupić sobie konto premium - które jest czasowe, nie jest więc to opłata jednorazowa. Dzięki rapidshare można także zarobić - uploadując, choć tutaj jedynie marne grosze, które warte jest konto wygenerowane z punktów za ściągnięcia naszych plików. Jednakże tego typu serwisów jest więcej, w dodatku oferujących łatwiejszy i bardziej adekwatny do włożonej pracy, zarobek. Hotfile jest tego najlepszym przykładem.

Aby zarabiać z Hotfile należy przystąpić do programu partnerskiego. Strona posiada polską wersje językową, także komunikacja jest ułatwiona.

Po rejestracji w programie partnerskim konieczne jest przejście na stronę: http://hotfile.com/affiliatejoin.html , gdzie podajemy dane odnośnie naszego konta (np. paypal) i tym samym uaktywniamy zakładki monitorujące nasze zarobki tj. Moje Konto, statystyki.

Szczegółowy opis rejestracji tutaj.

Jak zarobić?

Musimy obmyślić ciekawe, najlepiej nowatorskie, choć niekoniecznie, sposoby na dotarcie do jak największej ilości odbiorców wygrywanych przez nas plików. Wszelkie fora wielotematyczne, ściśle tematyczne, strony www, blogi. Co uploadować? To, co ludzie najchętniej ściągają z sieci. Lub to, co będą chętnie pobierali z Internetu.

Najlepsi na uploadingu zarabiają około 2000 zł, także z pewnością się opłaca.


Lista for z dużym ruchem gdzie warto udostępniać swoje pliki:


Zagraniczne fora:

- http://ww.warez-bb.org
- http://www.forumw.org
- http://www.katzforums.com
- http://www.projectw.org
- http://www.xsharex.info


XXX:

- http://www.pornbb.org
- http://thenudeboard.com
- http://brawl-hall.com
- http://www.hornybb.org
- http://www.turkarea.net
- http://www.porndrive.org
- http://www.igotporn.org
- http://www.pornstartime.net
- http://www.porn-w.org
- http://www.hentaibb.com
- http://www.redbitch.org
- http://www.0ptical.net


Największe Polskie fora:

http://darkwarez.pl
http://peb.pl
http://ajo.pl
http://precyl.pl
http://www.topwarez.pl
http://www.warezisko.net
http://elitewarez.com.pl
http://rapidhack.pl
http://nedds.pl
http://sdcv.pl
http://bigserwer.org
http://files4you.net
http://warezisko.net
http://exsite.pl
http://megawarez.eu
http://www.laplinka.pl
http://www.vip-warez.org
http://urlforum.info


Pytania i odpowiedzi:

Kiedy otrzymam wypłatę z hotfile:
-Hotfile wypłaca pieniądze w każdy poniedziałek, warunkiem jest osiągnięcie progu 15 $.

Czy ściągnięcia z innych krajów są bardziej opłacalne?
Niezależnie od narodowości ściągnięcia plików naliczane są tak samo, ale żeby były naliczane muszą być pobierane przez obywateli państw podanych poniżej: -Stany Zjednoczone, Kanada, Norwegia, Finlandia, Szwecja, Wielka Brytania, Niemcy, Łotwa, Estonia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Czechy, Holandia, Belgia, Grecja, Dania, Irlandia, Polska, Słowacja, Słowenia, Litwa, Bułgaria, Rumunia, Australia, Rosja i Liechtenstein.

Czy hotfile posiada system poleconych?
-Tak, zarabiamy 20 % od poleconych.

Ile mogę zarobić?
Zarobki uzależnione są od poziomu konta:

- Cooper (Najniższy poziom)
- Bronze (Wyższy)
- Silver (Średni-Domyślny)
- Gold (Powyżej przeciętnego)
- Platinum (Najlepszy uploader)

Co zrobić, aby mieć wyższą rangę?
-Wysyłaj nie "na ilość", lecz "na jakość",
-Nie wrzucaj setek zbędnych plików, wysyłaj tylko te, które będą pobierane,
-Odświeżaj tematy na forach, a nie tylko wrzucaj nowe. Pamiętaj o zasadzie, że im mniej plików, a więcej pobrań, tym wyższa jest Twoja "ranga",
-Staraj się zdobyć zaufanie userów, tak żeby widząc Twoją wrzutę, wybierali ją spośród dziesiątek (lub setek) innych, takich samych.

Przeczytaj:
Szczegółowy opis rejestracji tutaj.