Strona Pomocy » bitmails.info

Tutaj znajdują się najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.


Czy jest dozwolone abym posiadał(a) wiecęj niż jedno konto w programie?
Dopuszczamy tylko jedno konto na jedna osobe. Dodatkowo z jednego IP dozwolone jest rowniez tylko jedno konto. W przypadku wykrycia dwóch lub większej ilości kont zapisanych z jednego IP wszystkie konta zostaną USUNIĘTE.


Mam własną Stronę Internetowe, chciałbym wykupić w tym serwisie reklamę, gdzie mogę na ten temat znaleźć informacje?

Odwiedź dział "Reklama", aby znaleźć interesujące propozycje. Chętnie pomożemy i dostosujemy reklamę do Twoich potrzeb.Czy BitMAils.info stosuje przelicznik zarobków?
Serwis BitMails.info nie stosuje żadnego przelicznika zarobków. Informacje które są rozsiewane na portalach i forach to dane pochodzące z początku istnienia serwisu. Po zmianie administracji zasady wypłacania zmieniły się. Zanim uwierzysz w dane podawane na obcych witrynach sprawdź nasze warunki u nas.


BitMAils.info oszustwo?
Serwis Bitmails nie jest oszustwem, jest to w pełni sprawnie działający serwis społeczności internetowej który oferuje dodatkowo program partnerski dzięki któremu użytkownicy mogą zbierać fundusze na swoim koncie wewnątrz portalu BitMails.info


Jak zbierać fundusze w Bitmails.info?
To proste, wystarczy się zarejestrować jako użytkownik. Następnie gdy już posiadasz konto w Bitmails.info należy się zalogować za pomocą swojego loginu oraz hasła ustalonego podczas rejestracji. Po zalogowaniu do serwisu jako użytkownik, masz dostęp do sekcji takich jak: Inbox, Płatne kliki, Kliki PTP oraz kliki konkursowe. Odwiedzając każdego dnia te działy możesz zarabiać klikając w reklamy tam zamieszczone.

Czy uzbierane zarobki w BitMails.info można inaczej wykorzystać?
Oczywiście tak. Jeśli chcesz więcej zarobić niż uzbierana kwota to jest kilka sposobów. Jednym z nich to sprzedaż reklam typu mailing lub płatne wejścia na strony internetowe. Sprzedając właścicielom stron internetowych reklamy które kupisz w BitMails.info za uzbierane środki zyskujesz natychmiastową wpłatę od reklamodawcy na swoje konto bankowe. Taka współpraca jest dozwolona przez administrację BitMails.info.

Jak wydać zarobki?
Skorzystaj z działu Wydaj ZarobkiTwoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu tygodnia, jest to uzależnione od ilości innych zamówień. Jesteśmy tylko ludźmi. Przeważnie jest to szybciej. Przedłóżenie spowodowane zazwyczaj pracami konserwacyjnymi na serwerze.

Co to jest konto eGold? Jak je założyć?
Wszelakie informacje nt. eGold znajdziesz tutaj

Jestem nie letni ale mam po wyżej 13 lat, czy mogę zapisać się do serwisu internetowego BitMails.info?
Tak, każdy kto skończył 13 lat może uczestniczyć w programie BitMails.info.

Czy mogę zarobić kupując reklamę z zarobków?
Tak! Wystarczy zapisać się do innego programu z PTP (Płatne promowanie) i reklamować swój link PTP tamtego programu w naszym systemie. Informacje o systemach z PTP oraz stawkach znajdziesz tutaj (chwilowo nieaktywne).


Jak mogę polecić system innym?
Po zalogowaniu do programu w dziale "Centrum poleconych" znajdziesz linki dzięki którym możesz polecić nasz serwis znajomym. Możesz umieścić swój link np. w podpisie na forum, ale nie wolno stosować masowej wysyłki SPAMU !!!.

Czy mam jakieś korzyści z posiadania poleconych?
Tak. Otrzymujesz zawsze odpowiedni procent od kwoty zarobionej przez Twoich poleconych: Informacja na stronie głównej.


Nie otrzymuję płatnych maili, co się stało?
Najprawdopodobniej Twoje konto pocztowe blokuje maile od naszego programu, uważając je za pocztę niechcianą. W takim przypadku należy zmienić adres email na bardziej przyjazny (np. www.gmail.com).

Jak moge sie wyrejestrowac i usunac swoje konto?
W dziale "Prywatne dane" na dole masz opcje "Skasuj Konto". Po wpisaniu swojego hasła w srodku okienka i przycisnieciu guzika "Chce skasowac swoje konto", Twoje konto zostanie usuniete na stale z naszego Systemu.

Mam pytanie na które nie ma odpowiedzi w tym poradniku, gdzie je znajdę?
Skorzystaj z formularza na stronie "Kontakt".