Jak działa Bitmails ? » bitmails.info


Serwis społeczności internetowej BitMails.info to prosty sposób na zgromadzenie funduszy na reklamę swoich wlasnych lub czyichś stron www. Jeśli jesteś zapisany/a w jakimś serwise który ma program partnerski oparty o system osób poleconych to dzieki BitMails.info bardzo szybko i łatwo a co najlepsze za darmo możesz polecać swój link afiliacyjny.

Jak zbierać fundusze potrzebne do reklamy w BitMails.info ?
To bardzo prosta czynność dla każdej osoby która posiada komputer oraz dostęp do internetu. Wystarczy zarejestrować się w serwisie BitMails.info . Po złożeniu wniosku rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail list który będzie zawierać link potwierdzający chęć rejestracji oraz współpracy z naszym serwisem internetowym. Gdy klikniesz w link potwierdzający, zostaniesz przeniesiony/a na podstronę BitMails.info w celu uzupełnienia reszty danych rejestracyjnych.

Po tych krótkich czynnościach możesz już zbierać zarobki na koncie serwisu BitMails.info. Aby zdobyc pierwsze pieniądze należy zalogować się na dane podane podczas rejestracji. Gdy już jesteś zalogowany/a na stronie serwisu wybierz z menu użytkownika jedną z podanych zakładek:
1) Inbox
2) Płatne kliki
3) Kliki PTP
4) Kliki konkursowe
5) Płatne promowanie strony
6) Centrum poleconych

Sekcje pod numerami od 1 do 4 są przeznaczone dla wszystkich użytkowników którzy chcą klikając osiągnąć zyski w serwisie BitMails.info Sekcja oznaczona numerem 5 i 6 to sekcje dla promotorów oraz osób posiadających własne strony www. Jeśli posiadasz własną witrynę możesz na nij umieścić linki do sekcji 5 oraz 6 i zarabiać na promowaniu innych stron lub zbieraniu poleconych do naszego serwisu. Za każde takie działanie również otrzymasz wynagrodzenie które jest opisane na głównej stronie serwisu BitMails.info.

Pod każdą z tych zakładek kryje się seria linków do wy klikania. Za każdą odwiedzoną stronę otrzymasz stosowne wynagrodzenie zależne od woli reklamodawcy który złożył zamówienie.

Ilość linków do odwiedzenia dla wszystkich jest taka sama. W żaden sposób nie da się indywidualnie sterować ilością stron do odwiedzenia dla każdego z użytkowników naszego serwisu.