Wyszukiwarka Blogów » bitmails.infoMasz bloga ? Pomóż go odnaleźć w sieci.


Jesteś posiadaczem swojego własnego prywatnego bloga, którego sumiennie prowadzisz i dbasz o niego jak o własne dziecko to na pewno zainteresuje Cię ten artykuł. Tak jak każdy rodzic powinien dbać o to by jego dziecko z każdym dniem zjadło śniadanie i żeby każdego dnia rosło w siłę tak każdy bloger powinien zadbać o odpowiednie pozycjonowanie swojego "potomka". A dokładnie chodzi o jego pozycję w wyszukiwarkach. Idąc dalej tą analogią jeżeli chcemy abe nasze dziecko było zdrowe i silne należy podawać mu wiele składników odżywczych nie jednorazowo lecz regularnie i przez całe życie, Tak samo jest z blogiem jednak tu zamiast jedzonka "podajemy" mu linki do naszego bloga wychodzące z wielu miejsc w sieci. W "odpowiedzialnym" prowadzeniu bloga ważne jest to, by zamieszczać wpisy w wyszukiwarkach, które nie przeszukują sieci w poszukiwaniu nowych witryn, ponieważ to sprzyja "promowaniu" stron, nad którymi pracuje sztab specjalistów od PR.

Poznaj Blogowisko.info - najlepszą wyszukiwarkę blogów.
Blogowisko.info to wyszukiwarka niestandardowa, ponieważ jest ukierunkowana wyłącznie na blogi, ponieważ większość wyszukiwarek istniejących już w sieci nie jest przyjazna blogerom. Nie są one również zbytnio przydatne jeżeli poszukujemy jakiegoś interesującego bloga, ponieważ w pierwszej kolejności w wynikach wyskakuje ogromna ilość stron, które są pozycjonowane na zlecenie firm. Przykro pisać ale w dzisiejszych czasach jedyne wyszukiwarki, które są naprawdę pomocne kiedy szukamy blogów to te wbudowane w darmowe systemy blogów na sub-domenach. Ale tak naprawdę w sytuacji gdy kogoś stać na opłacanie własnej domeny to jedyne na co możemy liczyć, by zaistnieć w sieci to marketing szeptany lub bardzo kosztowna reklama w innych mediach. I właśnie dlatego powstało Blogowisko.info. Dzięki niemu w najbliższej przyszłości szukanie blogów stanie się tak proste jak konstrukcja cepa i nie trzeba będzie się przebijać przez masę stron indeksowanych automatycznie, które zaśmiecają wyniki wyszukiwarek.

Ręczne dodawanie - ciągle tak samo uciążliwe a jednak bardzo pożyteczne.
Co należy zrobić by zaistnieć w Blogowisko.info? Wystarczy zarejestrować darmowe konto i wpisać bloga do indeksu naszej wyszukiwarki a następnie należy wpisać unikatową treść opisową. Jest to wymuszone z kilku powodów a jednym z najważniejszych to wpływ na działania SEO czyli optymalizację dla wyszukiwarek internetowych lub znane już wszystkim pozycjonowanie. Każdy bloger musi zająć się tym osobiście, ponieważ my kopiując już istniejącą treść tylko zaszkodzimy. Treść, którą dodajesz do Blogowisko.info musisz napisać sam od początku do końca. Musi być to treść, która nigdy nie była zamieszczona na innej stronie i nigdy nie będzie. To natomiast będzie skutkowało znaczną poprawą wyników w innych wyszukiwarkach przez Blogowisko.info.

Czy aby na pewno za darmo ?
Projekt Blogowisko.info został zapoczątkowany przez Krzysztofa Andrzeja Wolskiego, właściciela firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center NET i jest traktowany jako hobby. Czasem mogą pokazać się jakieś ogłoszenia czy banery reklamowe odnoszące się do usług ale zakładanie kont użytkowników, dodawanie blogów oraz wyszukiwanie zawsze będzie za darmo dla wszystkich blogerów.

Po co to wszystko ?
Twórca wyszukiwarki Blogowisko.info miał bardzo poważny problem by wyszukać w internecie blogi, ponieważ większość wyszukiwarek była zaśmiecona specjalistycznie pozycjonowanymi stronami i masą reklam, które bardzo utrudniały pracę. Kolejnym istotnym utrudnieniem jest akt, że większość darmowych wyszukiwarek na sub-domenach nie daje możliwość umieszczania w nich wpisów dotyczących blogów zbudowanych na niezależnej domenie. Ludzie wszystkich nacji, którzy byliście zdominowani i zniewoleni przez tradycyjne wyszukiwarki oto dla was powstał z popiołów bohater jednoczący wszystkie blogi - Blogowisko.info. Bohater, który oswobodzi was i wyzwoli z okowów tyrani dawnych wyszukiwarek a wy będziecie cieszyć się wolnością i popularnością, ponieważ was blog będzie łatwy do odnalezienia w gąszczu radosnej twórczości innych blogerów.

- Wyszukiwarka Blogów
- Katalog Stron Internetowych