Gry online
Nauka cierpliwości w ebiznesie
Leczenie prywatne
Katalog stron WWW
Zarabianie na walutach
Tnij URL
Darmowe domeny
Katalog BitMails
Mocne linki
Ebooki
Testy online

Twój Link Tutaj!

 

Wyszukiwarka Blogów
Pasaż Handlowy
Twoje 10 zł czeka !
Zarabiaj na uploadowaniu
Pożyczki Społeczne
! Maskowanie Refflink-a !
Jak zarabiać w internecie
Jak wykorzystać pieniądze
Jak polecać BitMails
Premium opis
Jak działa BitMails
Jak zarabiać ?
Cechy dobrej domeny
!! Konkurs !!

Aukcje Ads-Center.net
Zarabiaj na Reklamie
Programy Partnerskie
Reklama za SMSa
Dużo reklam zarabiaj
Zarabianie w Internecie


Istniejemy od 14.02.07

Uczestników: 52,297

Konta VIP : 108
Rotator Banerów: 4
Reklam w PTC: 26
Więcej Statystyk
Zalogowani: 1
Goście online: 2

Zarejestrownaych:
Dziś: 0 Wczoraj: 0
Ostatnich 7 dni: 5

Dziś kliknięć: 14
Aktywnych maili: 67


Gry flash
pieniądze z internetu
Giełda - Finanse
Oszczędzanie, Finanse
Zacznij Wreszcie ZARABIAC!!!


Jak kupić dobrą domenę.Przy zakupie domeny wielu nowych właścicieli adresu internetowych popełniają różne błędy. Sam posiadam w swoim portfelu kilka domen które są efektem nie przemyślanego impulsu. Postaram się tu opisać jakie są podstawowe błędy których należy się wystrzegać. Artykuł rozszerzany z czasem...

Jeśli kupujesz swoją pierwszą domenę lub już jesteś właścicielem jakiegoś adresu ale uważasz że warto przeczytać kilka uwag to zapraszam do lektury. Jesteśmy tylko ludźmi, dlatego zdarza nam się popełniać błędy. Najczęściej takie których się nie widzi na pierwszy rzut oka. Są to błędy składni i budowy adresu. Ale to nie wszystko. Można kupić domenę w super promocji która okaże się droższa od zwykłego zakupu. Postaram się tutaj o tym wszystkim pisać. Ten artykuł można traktować jako otwarty z uwagi że będę sie starał na bieżąco uzupełniać jego zawartość.

Promocje.


Wystrzegaj się super tanich promocji. Owszem czasami można nabyć atrakcyjny adres WWW za zero złotych. Jednak czy tak na prawdę jest ? Często za promocjami typu domena za zero złotych lub w podobnie atrakcyjnej cenie to tylko haczyk na klienta. Firmy rejestracyjne które oferują takie promocje nie informują że domeny należy po upływie 365 dni od rejestracji, przedłużyć na następny rok. Dodatkowo zostajemy związani umową promocyjną która ma klauzulę broniącą przed przeniesieniem domeny do innego rejestratora. W ten sposób zablokowano tych którzy chcieliby wziąć domenę w promocji a potem ją przenieść do innego rejestratora który ma tańsze przedłużenia. Zapamiętaj podstawową prawdę, nie ma nic za darmo. Jeśli oferują takie promocje to oznacza że zarobią na przedłużeniach.

Składnia adresu.


Najważniejsza uwaga, staraj się unikać myślników w adresie oddzielających poszczególne słowa. Staraj się nie wiązać dwóch oraz więcej słów w adresie. Powoduje to obniżenie ilości osób które zapamiętają adres. Jeśli rejestrujesz domenę firmową która w nazwie ma wiele wyrazów należy użyć skrótów. Im krótszy i prostszy adres tym łatwiej przekazać go innej osobie (np. w celu polecenia), oraz większa ilość osób go zapamięta.


 Tania reklama | Rejestracja | Logowanie | Regulamin | Reklama | Premiowane konto | Mapa Strony | Pomoc | Kontakt
 Mocne Linki |  Katalog | Tani Hosting | Ciasteczka