Skracanie linków internetowych » bitmails.info


Maskowanie adresu URL.


Co to link URL ?

Linki te to najzwyklejsze adresy stron internetowcy. Po co je maskować czyli skracać? Zwykłych adresów stron nie trzeba maskować ani skracać ale jeśli bierzesz udział w programie partnerskim w którym można rozpoznać znamiona reflink-u a ludzie którzy w ten sposób zarabiają i orientują sie w budowie linków szybko odnajdą adres docelowy programu kasując znaczniki które identyfikują polecającego. Dzięki tej wiedzy często nie pozwalają innym na sobie zarobić mimo że te osoby same polecają lub maja w zamiarze polecać tą samą usługę dalej kolejnym internautom i czerpać z tego korzyści. To tak zwany syndrom psa ogrodnika, przykre ale prawdziwe i często spotykane.

Reflink i jak go ukryć?

Reflinki składają sie najczęściej z adresu strony programu partnerskiego i identyfikatora uczestnika. Takie dane łatwo pominąć i skorzystać tylko z początkowej jej treści. Dlatego sugeruję używanie serwisów do skracania adresów URL. Użytkownik który będzie chciał pominąć identyfikator nie ma na to żadnej szansy, ponieważ pełny link ujrzy on dopiero gdy załaduje mu się strona docelowa. A w tedy jego dane komputera są już przypisane jako potencjalny polecony, nawet jak sie zarejestruje po kilku dniach będzie doliczony do Twojej grupy osób zwerbowanych. W ten oto sposób otrzymasz należną prowizję od wszystkich poleconych i będziesz zarabiał więcej.

Jak sprawdzić efekty?

We wszystkich programach partnerskich są dostępne statystyki. Na próbę pozamieniaj niektóre linki polecające na skrócone adresy. Wstaw w te same miejsca gdzie były wcześniej odsłonięte adresy. Po jakimś czasie sprawdź statystyki swoich działań marketingowych. Porównaj wyniki z poprzednimi miesiącami i wyciągnij wnioski. Jeżeli nie zobaczysz wyraźnej poprawy efektów zawsze możesz wszawic ponownie swój stary odsłonięty link. Usługa skracania jest całkowicie darmowa. Dlatego skorzystanie z tej opcji nie spowoduje dodatkowych rachunków. A wręcz przeciwnie możesz zarabiać więcej.

Dlaczego pomagamy?

Nie mamy żadnej korzyści z tej formy dodatkowej współpracy a wręcz odsłaniamy kulisy procederu który trwa od początku programów partnerskich w internecie. Sami cierpimy z powodu zaniżonych prowizji z tytułu sprzedaży lub polecenia. Dlatego zapadła decyzja o współpracy z tnijurl.com. Po pierwszych pozytywnych podsumowaniach eksperymentu podjęto decyzję o podzieleniu się ta wiedzą z użytkownikami BitMails.info.