Gry online
Nauka cierpliwości w ebiznesie
Leczenie prywatne
Katalog stron WWW
Zarabianie na walutach
Tnij URL
Darmowe domeny
Katalog BitMails
Mocne linki
Ebooki
Testy online

Twój Link Tutaj!

 

Wyszukiwarka Blogów
Pasaż Handlowy
Twoje 10 zł czeka !
Zarabiaj na uploadowaniu
Pożyczki Społeczne
! Maskowanie Refflink-a !
Jak zarabiać w internecie
Jak wykorzystać pieniądze
Jak polecać BitMails
Premium opis
Jak działa BitMails
Jak zarabiać ?
Cechy dobrej domeny
!! Konkurs !!

Aukcje Ads-Center.net
Zarabiaj na Reklamie
Programy Partnerskie
Reklama za SMSa
Dużo reklam zarabiaj
Zarabianie w Internecie


Istniejemy od 14.02.07

Uczestników: 52,304

Konta VIP : 108
Rotator Banerów: 3
Reklam w PTC: 25
Więcej Statystyk
Zalogowani: 0
Goście online: 3

Zarejestrownaych:
Dziś: 0 Wczoraj: 0
Ostatnich 7 dni: 5

Dziś kliknięć: 14
Aktywnych maili: 67


Gry flash
pieniądze z internetu
Giełda - Finanse
Oszczędzanie, Finanse
Zacznij Wreszcie ZARABIAC!!!


Lekarz? Tak, ale tylko prywatny


Świat pędzi ku nowoczesności, a w Polsce mieszka coraz więcej wykształconych osób. Za granicą Polscy lekarze są odbierani bardzo dobrze i uznaje się ich za prawdziwych fachowców. Wbrew obiegowym opiniom rodzime placówki prywatne są lepszym miejscem, niż mogłoby się wydawać. Blisko połowa pacjentów leczy się tylko prywatnie. Czy to zmieni się w przyszłości?

Dlaczego nie leczymy się za publiczne pieniądze?


Nie będziemy poruszać tematu ZUS, bo wszyscy płacimy podobne stawki za ubezpieczenie, a w zamian nie otrzymujemy prawie nic. Codziennie Mass Media trąbią o przypadkach pacjentów, którzy na leczenie za publiczne pieniądze muszą czekać nie rzadko dłużej, niż pełny rok. Z tego powodu przybywa w naszym kraju placówek publicznych, które prowadzone są przez młodych, a już doświadczonych lekarzy.

Lepszy prywatny, bo płatny?


W głowach wielu Polaków panuje przekonanie, że tylko lekarz prywatny tak naprawdę zainteresuje się naszą przypadłością, ponieważ po skończonej wizycie zostawimy mu pieniądze. W rzeczywistości nie chodzi tylko o to, a o fakt, iż prywatne gabinety lekarskie często są lepiej wyposażone, niż publiczne szpitale. Mało tego! Większość gabinetów znajduje się w publicznych szpitalach, a mimo to są lepiej wyposażone, niż połowa oddziału.

Czym są pakiety dla pacjentów?


Ogólnopolskie centrum medyczne oferuje pakiety, które kosztują w przypadku seniorów około 239 złotych miesięcznie. Taki pakiet może sobie wykupić każdy z nas i w jego ramach otrzymujemy dostęp do lekarzy specjalistów, którzy nam pomogą wtedy, gdy będziemy tej pomocy potrzebować. Jeśli w środku nocy poczujemy się gorzej, możemy skontaktować się z ogólnopolskim centrum medycznym i poprosić o pomoc lekarską. Nie będzie nas to nic kosztować, a w ramach pakietu możemy skorzystać z prywatnych gabinetów i też nie zapłacimy za to ani grosza. Posiadając pakiet nie musimy się już martwić swoim zdrowiem. Nie musimy się też martwić o lekarzy, bo Ogólnopolskie centrum medyczne posiada bazę najlepszych specjalistów w Polsce, którzy będą do Waszej dyspozycji zawsze, o każdej porze dnia i nocy.

Kto powinien skorzystać z pakietu medycznego?

Zdecydowanie ci, którzy nie wierzą w publiczną służbę zdrowia, a wizyty w prywatnych gabinetach traktują jako przymus. Posiadając pakiet nie musimy się martwić o lekarza z konkretnej dziedziny (nie posiadając pakietu musimy na własną rękę szukać odpowiednich specjalistów i często trafiamy do złych lekarzy), bo będziemy mieli do niego dostęp. Polska rzeczywistość się zmienia na każdej płaszczyźnie. Przybywa nam lekarzy specjalistów i rezygnują oni z "kariery" w publicznych placówkach bo wiedzą, że przyjmując pacjentów prywatnie będą mogli się spełniać w zawodzie.
 Strona główna | Rejestracja | Logowanie | Regulamin | Reklama | Premiowane konto | Mapa Strony | Pomoc | Kontakt
 Mocne Linki |  Katalog | Tani Hosting | Ciasteczka