Instrukcja do Donkeymails i No-Minimum oraz reszty Anglojęzycznych serwisów GPTR.
Po wejściu na główną stronę w celu założenia nowego konta użtytkownika kliknij w napis "Sign-up" na górze strony.
Po przejściu na podstronę pojawi się napis "Sign-up Please enter your Email address to sign-up:" oznacza to, że w okienko poniżej należy wpisać swój adres e-mail, na który zostyanie przesłany link potwierdzający chęć rejestracji w serwisie Donkeymails.com. Po wpisaniu Twojego adresu e-mail kliknij w przycisk poniżej okienka.
Po kliknięciu w przycisk z napisem "Continue" Zostanie wyświetlona taka informacja :
"An email containing a special signup URL,
has been sent to your email address.
You should receive it shortly." Oznacza to, że na podany przez Ciebie e-mail został wysłąny specjalny link. Musisz jak najszybciej otworzyć swoja skrzynkę i kliknąć w ten link, w celu potwierdzenia poprawności podanych przez Ciebie danych. Masz na to 72 godziny, po tym czasie zostaniesz usunięty z bazy danych.
Wypełnij formularz. W pierwszym okienku od góry o nazwie "Username" wpisz swój login. W drugim okienku bedzie wyświetlał sie twój adres e-mail. W kolejnym okienku o nazwie : "Send emails to" musisz zadecydować, gdzie chcesz otrzymywać e-maile. Opcja "Site Inbox" -tylko na wewnetrzną skrzynkę pocztową. Opcja "eMail Address" -tylko na standardową skrzynkę pocztową. I trzecia opcja "Site Inbox & eMAil" - na skrzynkę wewnętrzną i na standardową. W ponizszym okienku o nazwie "First Name" wpisz swoje imię. W kolejnym okienku o nazwie "Last Name" wpisz swoje nazwisko. W kolejnym okienku o nazwie "Address" wpisz swój dokłądny adres(jeżeli chcesz otzrymywać wypłatę musisz podac swój dokładny adres!). W kolejnym okienku o nazwie "City" wpisz nazwę miasta, w którym jesteś zameldowany( jest to konieczne w przypadku gdy stracisz hasła i to na tej podstawie zostanie zweryfikowane czy dane konto faktycznie należy do Ciebie). Pod okienkiem, w którym wpisałeś nazwę miasta jest okienko "wyboru". Kliknij w strałkę przy tym okienku a wyświetli Ci sie lista z opcjami do wybory. Musosz wybrać opcję "N/A". Poniezej jest okienko o nazwie "State". W tym okienku musisz wpisać nazwę województwa, w którym jesteś zameldowany. W kolejnym okienku o nazwie " Zip Code" musisz wpisać swój kod pocztowy. W kolejnym okienku o nazwie "Country" ponownie musisz kliknąć w strzałkę przy okienku i po wyświetleniu listy wybierz kraj, w którym mieszkasz. Ostatnie okienko zazwyczaj jest wypełnione. W przypadku, gdy jest puste zostaniesz przypisany do któregoś z uzytkowników VIP. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich okienek przejdź niżej, do opcji "Select categories of interests to you", która znajduję się zaraż pod okienkiem "Referred by". W tym etapie musisz zaznaczyć swoje zainteresowania. Ponizej jest seksja, w której musisz wybrać metodę pobierania należnych Ci pieniędzy. My polecamy PAyPal, ponieważ mozna z niego przelewać pieniądze na polskie konta bakowe. W okienku o nazwie "Payment account ID" musisz wpisać numer konta lub adres e-mail zarejestrowany w PayPal. W kolejnej sekcji w okienku "Password" wpisz swoje hasło a w kolejnym okienku o nazwie "Confirm Password" musisz potwierdzic wpisane wyżej hasło. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich okienek kliknij w guzik "Signup" okienkiem "Confirm Password". Jeżeli wszytsko zostało poprawnie wypełnione to po kliknięciu w ten przycisk zostaniesz zarejestrowany jako pełnoprawny uzytkownik serwisu Donkeymails.com.

Skoro już tyle czasu poświęciliśmy na zarejestrowanie się na stronie, czas zacząć zarabiać. Nie nastawiaj się od razu na jakieś ogromne zyski i przelewy. W pierwszych dniach będziesz zarabiać około 2 do 3 centy w PTC. Dodatkowym dochodem będą płątne maile, najwięcej warte kliknięcia.

Aby zacząć zarabiać zaloguj się na swoje dane na stronie donkeymails.com . Następnie przejdź do sekcji "Paid2Click", tutaj znajdziesz linki i banery za które otrzymasz wynagrodzenie. Po kliknięciu w link lub baner zostanie otworzona nowa karta z reklamowaną stroną WWW. Należy poczekać od 5 do 25 s aż napis u góry strony się zmieni i Twoje pierwsze pieniądze zarobione. Klikaj dalej i zarabiaj ale nie wszystko złoto co się świeci.
W sekcji "Paid2Click" znajdziesz linki w kolorze czerwonym o treści:
Cheat Bot Checker!

Do Not Click this link!.

Clicking it once is no problem. When you click it too much your account will be cancelled!
So watch out for this!.

Cheat Bot Checker
Do Not Click this Link/Ad!

Nie klikaj ich, stracisz zarobki a Twoje konto użytkownika zostanie zablokowane.

Gdy już nie będzie co klikać a nadal masz siły możesz skorzystać z jeszcze jednego działu "Point2Click".
Tutaj głównie są punkty ale też należy uważać na linki ujemne które są porostawiane w celu wykrycia oszustów.


1 Cierpliwe zarabianie pieniędzy po Angielsku.
2 Cierpliwe zarabianie pieniędzy po Angielsku.