/

Gry Online – nowa podstrona Bitmails

Aktualizacja znaczników 19.01.2020

Niestety musieliśmy zlikwidować podstronę z ofertami gier online. Nasz partner przestał istnieć przez co musieliśmy niestety zamknąć tą podstronę. Decyzja podjęta ze względów SEO oraz z uwagi na wygodę internautów. Zostaje ona zlikwidowana w trwały sposób poprzez skasowanie plików z serwera.

 

Więcej informacji będziemy zamieszczać w kolejnych artykułach publikowanych na naszym blogu. Zapraszamy do korzystania z naszej witryny. Będziemy pracować nad tym aby zapełnić lukę po podstronie z grami online którą musieliśmy zlikwidować.


 

Gry online – darmowe gry przez przeglądarkę.

Nasza strona cały czas się rozwija. Dzięki współpracy z firmami afiliacyjnymi które dostarczają nam zamówień na reklamy gier. Dzięki tej współpracy nasza witryna urozmaiciła swoje oblicze oraz rozszerzyła zasięg tematyczny. Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania możemy poprawić rachunek ekonomiczny naszej witryny.

 

Ku zadowoleniu internautów.

Jako jedna z wielu tego typu witryn w Polskim internecie mamy sporą konkurencję. Dlatego cały czas uwzględniamy rozszerzanie tematyki naszej witryny. Dzięki zwiększaniu zadowolenia z naszej strony poszerzamy liczbę internautów którzy wracają na nasze strony. Teraz dla każdego internauty mamy szereg gier online dostępnych całkowicie za darmo z poziomu przeglądarki. Są to bardzo dobre tytuły znane z pudełkowych wersji na komputery PC. Dziś te gry przeniosły się do internetu.

 

To nie koniec zmian.

Nowy dział pod tytułem darmowe gry online to nie koniec zmian i nowości. Cały czas pracujemy d poprawą funkcjonalności serwisu. Przypominam że jako jedyni jesteśmy właścicielem unikalnego skryptu pozwalającego na kontrolowanie kolejnych kliknięć naszych użytkowników. Dzięki czemu możemy świadczyć bardziej profesjonalne usługi. Tym razem ukłon był w stronę użytkowników i gości naszego serwisu. Jednak kierunek następnych zmian jest na tą chwilę nieznany. Prace trwają nad kolejnymi innowacjami. O wszystkich nowościach będziemy na bieżąco informować na blogu i stronie.