Pożyczki społecznościowe » bitmails.info
Pożyczki społecznościowe, kolejna forma zarabiania bez pracowania.

Szukając kolejnych sposobów zarabiania pieniędzy bez wyraźnego wysiłku odnalazłem kolejny ciekawy interes. Jak każdy taki interes który nie wymaga fizycznej pracy jest obłożony pewnym ryzykiem oraz koniecznością posiadania kapitału. Stopień ryzyka utraty kapitału jest odpowiednio zmniejszony po przez system weryfikacji użytkowników proszących o pożyczkę.

Na czym zarabia się przy pożyczkach społecznościowych ?
Oczywiście jak we wszystkich instrumentach opierających się obrocie gotówką, zarabia się na procencie od udzielonej pożyczki. Aby zmniejszyć ryzyko serwis który skupia wszystkich inwestorów oraz pożyczkobiorców wymaga weryfikacji na podstawie kilku różnych instytucji. Dodatkowo pożyczaj małe sumy ale większej ilości pożyczkobiorców. Oddając dużą sumę jednej osobie więcej ryzykujesz.

Pożyczaj i zarabiaj.
Jest to już wyrafinowany sposób zarabiania i wymaga większej uwagi. Takie zajęcie wymaga kontrolowania wszystkich pożyczek udzielonych oraz tych otrzymanych. Cały pomysł polega na pożyczaniu pieniędzy od inwestorów i inwestowaniu ich w pożyczkobiorców. Należy tutaj zwrócić zawszę uwagę aby nie pożyczać drożej niż się udzieliło pożyczki ponieważ stracisz na takim obrocie. Zawsze pamiętaj że pożyczki na dłuższy okres są droższe a krótkie można objąć promocją. Niestety do takiego modelu zarobkowania należy posiadać spory kapitał własny. Jeżeli oprzesz cały interes na pożyczonej od inwestora gotówce może się okazać że nie zdążysz zarobić na pierwszych operacjach. Dodatkowym kłopotem dla początkujących może być przeciąganie się terminu odzyskania niektórych kredytów.

Który serwis wybrać ?
Na Polskim rynku jest coraz więcej serwisów WWW które oferują obsługę relacji inwestorskich lecz nie wszystkie obsługują dostateczną ilość sposobów weryfikacji pożyczko biorców. Z pośród wielu wybraliśmy jeden z najdłuższą tradycja w Polskim internecie.

Darmowa Rejestracja